Konkurs JAWO “Kulinarne JAWOlucje”

Miniatura wpisu
powrót

Konkurs JAWO “Kulinarne JAWOlucje”

1 września wystartowały „Kulinarne JAWOlucje” – nowy konkurs kulinarny firmy Jawo. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników gotowania oraz fanów odkrywania na nowo tradycyjnych znanych potraw i serwowania ich w zupełnie nowy sposób. Konkurs potrwa półtorej miesiąca – od 1 września do 15 października, a jego zwycięzców poznamy ostatniego dnia października.

W konkursie można wygrać atrakcyjne nagrody – tablet, blender, zastaw noży ceramicznych oraz zestawy gadżetów firmy Jawo. Zasady konkursu są niezwykle proste: należy zakupić dowolny produkt z szerokiej gamy dań mrożonych oferowanych przez firmę Jawo – wybór jest ogromny, ponieważ w portfolio producenta znajduje się aż 30 różnych dań do wyboru! Zaproponować swój pomysł na podanie tego dania, przygotować je, zrobić zdjęcie, podać składniki oraz przepis przygotowania i zarejestrować swoją propozycję na stronie jawo.pl/konkurs. Zgłosić można dowolną liczbę przepisów! Laureatami konkursu zostaną autorzy przepisów, którzy zbiorą najwięcej głosów internautów. Głosowanie odbywa się na stronie konkursu. Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w Kulinarnych JAWOlucjach – odwiedzania strony konkursowej, korzystania z zamieszczonych przepisów, zgłaszania potraw oraz do głosowania!

1 września ruszyła także kampania reklamowa mająca na celu wypromowanie konkursu w internecie. Reklamy umieszczone zostały na stronach adresowanych do kobiet, miłośników gotowania, stronach o tematyce kulinarnej, a także portalu społecznościowym Facebook. Kampanię reklamową wspierana jest dodatkowo działaniami PR. Zakupem powierzchni reklamowych zajął się Dom Mediowy Mediapol z Wrocławia, obsługą PR Agencja TOK TOK z Wrocławia, natomiast kreacją strony konkursowej wrocławska Agencja Reklamowa Decoy.