Gnocchi ziemniaczane JAWO wyróżnione

Miniatura wpisu
powrót

Gnocchi ziemniaczane JAWO wyróżnione

W czwartek 18 stycznia 2018 roku w warszawskim Hotelu Polonia Palace odbyła się uroczysta gala, w trakcie której zostały podsumowane wyniki siódmej już edycji badania “Najlepszy Produkt 2018 – Wybór Konsumentów”, organizowanego przez wydawcę “Wiadomości Handlowych”.

Miło nam poinformować, że Gnocchi ziemniaczane JAWO zostały docenione przez konsumentów i zdobyły brązowy medal w kategorii mrożonki.

Badaniem GfK objęte zostały produkty nowe lub zmienione, które pojawiły się na rynku między 1 września 2016 a 1 września 2017 roku. Celem badania było wyłonienie przez konsumentów objętych tymże badaniem produktów ich zdaniem najlepszych. Respondenci biorący udział w badaniu, przeprowadzonym w pierwszej połowie listopada zeszłego roku, to reprezentatywna próba 1000 dorosłych osób między 18. a  65. rokiem życia. To osoby decydujące o zakupach do swojego gospodarstwa domowego oraz regularnie korzystające z konkretnych, objętych badaniem kategorii produktów. Badaniu poddano produkty z 49 kategorii z branży FMCG; a wszystkich nowości było 253. W każdej z 49 kategorii badani wybierali po trzy produkty, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. Ich zadaniem było także uszeregowanie produktów od pierwszego do miejsca trzeciego. Produktom, które respondenci umieszczali na pierwszym miejscu przyznawano 3000 punktów, na drugim miejscu – 2000 punktów, zaś tym, które lądowały na trzecim miejscu przyznawano 1000 punktów. Łączna liczba punktów, które uzyskał dany produkt była dzielona przez liczbę respondentów oceniających daną kategorię produktową. W wyniku tego prostego działania powstał ranking najpopularniejszych produktów.